ES projektai
UAB „Panoden“ sėkmingai įgyvendino eksporto plėtros projektą „UAB “Panoden” eksporto plėtra“

2015 m. rugsėjo mėnesį įmonė sėkmingai įgyvendino projektą „UAB “Panoden” eksporto plėtra“. Projektas finansuotas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

UAB „Panoden“ įkurta 1993 m. ir šiuo metu yra viena iš Baltijos šalių lanksčios pakuotės iš polimerinių plėvelių su fleksografine spauda gamybos lyderių. UAB „Panoden“ gaminamos pakuotės deramai reprezentuoja įmonę tarptautinėse rinkose, tokiose kaip Lenkija, Norvegija, Danija, Baltarusija, Latvija, Rusija, Estija ir kt.

Pastaruoju metu įmonė daug resursų skiria eksporto plėtrai. Viena iš pagrindinių eksportą skatinančių priemonių – dalyvavimas užsienio parodose. Įgyvendindama projektą įmonė sėkmingai sudalyvavo penkiose vienose žymiausių šios srities užsienio parodų: Empack 2014 (Švedija), Tallinn Fest Food 2014 (Estija), Riga Food 2014 (Latvija), Pro2Pack 2015 (Didžioji Britanija), Armenia Expo 2015 (Armėnija).

UAB „Panoden“ pristatymas užsienyje vykstančiose parodose – tai viena iš veiksmingiausių rinkodaros priemonių, turinti tiesioginės įtakos įmonės apyvartos ir eksporto didėjimui. Projekto įgyvendinimo metu užmegzti nauji bei sustiprinti seni verslo ryšiai padės įsitvirtinti naujose ir dar labiau sustiprinti savo pozicijas jau įsisavintose eksporto rinkose, todėl po projekto įgyvendinimo tikimasi ženkliai padidinti įmonės apyvartos ir eksporto rodiklius, taip prisidedant prie įmonės veiklos rezultatų gerėjimo bei bendro šalies eksporto rodiklio didėjimo. Atsižvelgiant į teigiamus lūkesčius, įmonė ir po projekto įgyvendinimo planuoja dalyvauti užsienyje vykstančiose parodose, siekiant dar labiau didinti įmonės eksporto potencialą.

Projekto vertė 51.038,29 eurai, finansavimo intensyvumas – 60 proc. projekto vertės.