Apie mus

IOCO Packaging šiandien yra viena lyderiaujančių lanksčių pakuočių su fleksografine spauda gamintojų Baltijos šalyse. Mūsų komandą sudaro savo srities specialistai, kurie remiasi 25 metų rinkos patirtimi ir pažangiausiomis technologinėmis inovacijomis siekdami, kad klientai visada galėtų džiaugtis aukščiausios kokybės spaudos, laminavimo paslaugomis bei efektyviu verslo valdymo procesu.

Savo veiklą tobuliname ir diegdami gerąsias globalias praktikas aplinkosaugos, tvarios gamybos ir procesų valdymo srityse. Jau beveik dešimtmetį įmonėje įdiegta Gerosios gamybos praktika, ISO standartai, taikoma Lean sistema. Įmonės specialistų žinių, patirties bei pasaulinės praktikos dėka įdiegti Know How – spaudos, žaliavų ir dažų standartai.

Nuo pat IOCO Packaging įkūrimo 1993 m., mūsų veiklą motyvavo vienas klausimas: kaip galime padėti klientams puoselėti vis drąsesnius tikslus ir juos sėkmingai įgyvendinti? Per ketvirtį amžiaus rinkos lyderystės atrasti atsakymai suformavo mūsų įmonės viziją ir misiją viename:

Jūsų verslo sėkmei – mūsų laimingi žmonės.