Apie mus

IOCO Packaging šiandien yra viena lyderiaujančių lanksčių pakuočių su fleksografine spauda gamintojų Baltijos šalyse. Mūsų komandą sudaro savo srities specialistai, kurie remiasi rinkos patirtimi ir pažangiausiomis technologinėmis inovacijomis siekdami, kad klientai visada galėtų džiaugtis aukščiausios kokybės spaudos, laminavimo paslaugomis bei efektyviu verslo valdymo procesu.

Vizija, misija, vertybės ir politika

Nuo pat IOCO Packaging įkūrimo 1993 m., mūsų veiklą motyvavo vienas klausimas: kaip galime padėti klientams puoselėti vis drąsesnius tikslus ir juos sėkmingai įgyvendinti? Per ketvirtį amžiaus rinkos lyderystės atrasti atsakymai suformavo mūsų įmonės pasaulėžiūrą, paremtą šiomis nuostatomis:

3000 / m² gamybos plotas

Atsakinga ir tvari gamyba

Didžiuojamės ne vien savo darbo rezultatais, bet ir pačiu darbo procesu. Nuo pat savo veiklos pradžios nuosekliai diegiame geriausias gamybos praktikas, efektyviai naudojame žaliavas ir minimizuojame gamybos poveikį aplinkai. Džiaugiamės, kad šis įsipareigojimas skatina mus tobulėti ir siekti optimalių, greitesnių ir efektyvesnių gamybos procesų.

120 / darbuotojai

Kliento sėkmę kuria laimingi darbuotojai

Mes puikiai suprantame klientų patiriamus iššūkius ir žinome, jog juos išspręsti galėsime tik tuomet, jei mūsų darbuotojai visada bus rinkos priekyje. Todėl dedame visas pastangas, kad mūsų darbuotojai būtų motyvuoti ir pasiryžę tobulėti, domėtųsi rinkos naujovėmis bei ieškotų geriausių sprendimų. Dirbdami savo darbuotojų laimei įgaliname juos dirbti mūsų klientų sėkmei.

5466 / užsakymai 2020 m.

Mūsų produktai klientams

Savo pakuotes kuriame žinodami, jog ji gali būti tikras traukos objektas. Todėl klientams visada siūlome išskirtinai patrauklius, aukščiausios kokybės ir itin patikimus produktus. Mūsų paslaugos yra mūsų vizitinė kortelė ̶ būtent kurdami nepriekaištingas pakuotes mes užsitarnavome savo kaip patikimų, pridėtinę vertę kuriančių partnerių reputaciją.

150 / verslo partnerių

Partneriai ir gerosios praktikos

Siekis tobulėti reiškia atvirumą naujų žinių, kompetencijų ir resursų šaltiniams. Didžiuojamės, kad per savo veiklos metus išvystėme platų patikimų komercinių ir technologinių partnerių tinklą, kuris suteikia galimybių mokytis ir skatina siekti daugiau. Šiandien IOCO Packaging yra AHK Vokietijos ir Baltijos prekybos rūmų, Europos plastikų gamintojų (EuPC) organizacijos ir Lietuvos pakuotojų asociacijos narė.

bei politika:


Sertifikatai ir narystės

Savo veiklą tobuliname ir diegdami gerąsias globalias praktikas aplinkosaugos, tvarios gamybos ir procesų valdymo srityse. Jau beveik dešimtmetį įmonėje įdiegti ISO standartai ir taikoma Lean sistema. Įmonės specialistų žinių, patirties bei pasaulinės praktikos dėka įdiegti Know How – spaudos, žaliavų ir dažų standartai.

 2020 m. įmonė įvertinta pagal verslo stabilumą, kurį gauna tik 7 įmonės iš 100.

Aktyviai dalyvaujame įvairiose veiklose. Nuo 2014 liepos mėn.  esame Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų nariai. Nuo 2019 m. lapkričio esame Norvegijos pakuotojų asociacijos nariai. 2020 m. lapkričio mėn. tapome Pažangios energijos klubo nariais.