Apie mus

IOCO Packaging šiandien yra viena lyderiaujančių lanksčių pakuočių su fleksografine spauda gamintojų Baltijos šalyse. Mūsų komandą sudaro savo srities specialistai, kurie remiasi 30 metų rinkos patirtimi ir pažangiausiomis technologinėmis inovacijomis siekdami, kad klientai visada galėtų džiaugtis aukščiausios kokybės spaudos, laminavimo paslaugomis bei efektyviu verslo valdymo procesu.

Vizija, misija, vertybės ir politika

Nuo pat IOCO Packaging įkūrimo 1993 m., mūsų veiklą motyvavo vienas klausimas: kaip galime padėti klientams puoselėti vis drąsesnius tikslus ir juos sėkmingai įgyvendinti? Per ketvirtį amžiaus rinkos lyderystės atrasti atsakymai suformavo mūsų įmonės pasaulėžiūrą, paremtą šiomis nuostatomis:

1000
m² gamybos plotas

Atsakinga ir tvari gamyba

Didžiuojamės ne vien savo darbo rezultatais, bet ir pačiu darbo procesu. Nuo pat savo veiklos pradžios nuosekliai diegiame geriausias gamybos praktikas, efektyviai naudojame žaliavas ir minimizuojame gamybos poveikį aplinkai. Džiaugiamės, kad šis įsipareigojimas skatina mus tobulėti ir siekti optimalių, greitesnių ir efektyvesnių gamybos procesų.

100 +
darbuotojai

Kliento sėkmę kuria laimingi darbuotojai

Mes puikiai suprantame klientų patiriamus iššūkius ir žinome, jog juos išspręsti galėsime tik tuomet, jei mūsų darbuotojai visada bus rinkos priekyje. Todėl dedame visas pastangas, kad mūsų darbuotojai būtų motyvuoti ir pasiryžę tobulėti, domėtųsi rinkos naujovėmis bei ieškotų geriausių sprendimų. Dirbdami savo darbuotojų laimei įgaliname juos dirbti mūsų klientų sėkmei.

6000 +
užsakymai

Mūsų produktai klientams

Savo pakuotes kuriame žinodami, jog ji gali būti tikras traukos objektas. Todėl klientams visada siūlome išskirtinai patrauklius, aukščiausios kokybės ir itin patikimus produktus. Mūsų paslaugos yra mūsų vizitinė kortelė ̶ būtent kurdami nepriekaištingas pakuotes mes užsitarnavome savo kaip patikimų, pridėtinę vertę kuriančių partnerių reputaciją.

150 +
verslo partnerių

Partneriai ir gerosios praktikos

Siekis tobulėti reiškia atvirumą naujų žinių, kompetencijų ir resursų šaltiniams. Didžiuojamės, kad per savo veiklos metus išvystėme platų patikimų komercinių ir technologinių partnerių tinklą, kuris suteikia galimybių mokytis ir skatina siekti daugiau.

Sertifikatai, narystės ir politika

Savo veiklą tobuliname ir diegdami gerąsias globalias praktikas aplinkosaugos, tvarios gamybos ir procesų valdymo srityse. Įmonėje įdiegti BRCGS ir HALAL standartai bei taikoma Lean filosofija. Įmonės specialistų žinių, patirties bei pasaulinės praktikos dėka įdiegti Know How – spaudos, žaliavų ir dažų bei technologijų standartai.

2021 m. įmonė apdovanota pramonės revoliucijos 4.0 finalininkės nominacija ir įrašyta į Top 2023 Lietuvoje įmonių sąrašą, o tai yra dar didesnis patikimumo garantas mūsų klientams bei verslo partneriams.