Apie mus

UAB „IOCO Packaging“ įkurta 1993 m. ir šiuo metu yra viena iš Baltijos šalių lanksčios pakuotės iš polimerinių plėvelių su fleksografine spauda gamybos lyderių.

UAB „IOCO Packaging“ gaminamos pakuotės deramai reprezentuoja įmonę tarptautinėse rinkose, tokiose kaip Lenkija, Norvegija, Danija, Baltarusija, Latvija, Rusija, Estija ir kt.

Įmonės vadovybė skiria didelį dėmesį kokybės tobulinimui ir aplinkos apsaugai: įmonėje įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001:2008 bei 2011 m. ISO 14001:2004, EMAS ir GGP (Geros gamybos praktika).

 MISIJA

Mes dirbame fleksografinės spaudos ir įpakavimo medžiagų rinkoje. Esame stiprūs, lankstūs ir tobulėjantys. Maksimaliai tenkindami vartotojų reikalavimus, stengiamės įvertinti ir jų poreikius bei lūkesčius. Taip užtikriname savo bendrovės konkurencingumą ir pelną bei sudarome sąlygas bendrovės darbuotojams tenkinti savo ekonominius, socialinius ir kultūrinius poreikius.

VIZIJA

Esame patraukli fleksografinės spaudos ir įpakavimo medžiagų gamybos bendrovė Europos rinkoje. Iš konkurentų išsiskiriame savo aukšta vidine darbo kultūra, darbuotojų kompetencija, nuolatinio tobulinimo kompetencija, efektyviu ir rezultatyviu darbu.

MŪSŲ VERTYBĖS

• Bendrovės darbuotojai – mūsų stiprybės šaltinis;

• Produktai – mūsų pastangų pabaiga. Kaip žiūrima į produktus, taip žiūrima į mus;

• Pelnas – mūsų sėkmės garantas, maksimaliai tenkinantis vartotojų lūkesčius.