Tvarus išteklių naudojimas

Siekdami prisidėti prie tvarios ekonomikos augimo Lietuvoje, įsteigėme keletą iniciatyvų, skirtų tvariam vartojimui ir gamybai užtikrinti. Šiomis iniciatyvomis planuojame pagerinti bendrą produktų aplinkosauginį veiksmingumą per visą jų gyvavimo ciklą, skatinti kokybiškesnių produktų ir gamybos technologijų paklausą bei suteikti vartotojams informacijos, padėsiančios priimti atsakingus ir tvarius sprendimus.

Ekologija ­– tai gyvųjų organizmų sąveika su jų gyvenamąja aplinka, glaudžiai susijusi su klimatu, geografine padėtimi bei santykiu tarp gyvosios ir negyvosios gamtos.

Siekiame, kad ši sąveika būtų gyvybinga ir tvari. Būtent todėl „IOCO Packaging“ yra 100 % ekologiška įmonė. Savo veikloje mes:

  • 100% perdirbame 80 % pagaminamų pakuočių (PE, PP, PP+PP, PE+PE).
  • Naudojame žaliavas be jokių alergenų.
  • Naudojame katalitinio deginimo įrenginį, kuriuo ANGLIES koncentraciją sumažinome iki 10,6 mg/1m³, nors Lietuvos respublikoje leidžiama norma – 100 mg/1 m³.

  • Užtikriname, kad 100 % spausdintos produkcijos išvažiuoja paženklintos perdirbimo ženklu.
  • Įrengėme saulės elektrinę (0,3 MW), saulės energijos modulius sumontavę ant įmonės pastato stogo.

Saulės energija švaresnės aplinkos išsaugojimui

Prieš daugiau nei 5 metus mes net negalvojome apie atsinaujinančią energetiką, o ką jau kalbėti apie saulės fotoelementus, bet dabar kai jie dengia mūsų gamyklos stogą, džiaugiamės galintys prisidėti tokiais sprendimais prie švaresnės aplinkos. http://iocopackaging.lt

Publiée par IOCO Packaging sur Mercredi 26 juin 2019