• (Lietuvių) UAB „IOCO Packaging“ įsidiegė ekologiškai švaresnės gamybos inovacijas

    Siekdama kompleksiškai sumažinti neigiamą ūkinės veiklos poveikį ir padidinti gaminamos produkcijos ekologiškumą ir saugumą bei atsižvelgdama į lanksčios pakuotės rinkos poreikius UAB „IOCO Packaging“ pradėjo įgyvendinti projektą „Technologinių ekoinovacijų diegimas UAB IOCO Packaging“.
    Bendrovė planuoja įsigyti ir pakuotės gamybos procese įdiegti ekologiškai švaresnės gamybos inovacijas. Numatomos diegti technologijos leis ne tik ženkliai sumažinti oro taršą, atliekų susidarymą bei reikšmingai patobulinti gaminamų produktų ekologines savybes bet ir padidinti gamybos proceso efektyvumą bei pagerinti gaminamos produkcijos kokybę.
    Projektas vykdomas ir iš dalies finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.2.-LVPA -K-837 „Eco-inovacijos LT+“.

  • (Lietuvių) UAB „IOCO Packaging“ investavo į atsinaujinančius energijos šaltinius

    Leider ist der Eintrag nur auf Lietuvių verfügbar.

Über uns

Heute ist IOCO Packaging einer der führenden Hersteller von flexiblen Flexodruckverpackungen im Baltikum. Unser Team besteht aus Branchenexperten, die sich auf 25 Jahre Markterfahrung und neueste technologische Innovationen stützen….

skaityti daugiau