• (Lietuvių) UAB „IOCO packaging“ įsidiegė ekologiškai švaresnės gamybos inovacijas

    Siekdama kompleksiškai sumažinti neigiamą ūkinės veiklos poveikį ir padidinti gaminamos produkcijos ekologiškumą ir saugumą bei atsižvelgdama į lanksčios pakuotės rinkos poreikius UAB „IOCO Packaging“ pradėjo įgyvendinti projektą „Technologinių ekoinovacijų diegimas UAB IOCO Packaging“.
    Bendrovė planuoja įsigyti ir pakuotės gamybos procese įdiegti ekologiškai švaresnės gamybos inovacijas. Numatomos diegti technologijos leis ne tik ženkliai sumažinti oro taršą, atliekų susidarymą bei reikšmingai patobulinti gaminamų produktų ekologines savybes bet ir padidinti gamybos proceso efektyvumą bei pagerinti gaminamos produkcijos kokybę.
    Projektas vykdomas ir iš dalies finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.2.-LVPA -K-837 „Eco-inovacijos LT+“.

  • (Lietuvių) UAB „IOCO Packaging“ investavo į atsinaujinančius energijos šaltinius

    Leider ist der Eintrag nur auf Lietuvių verfügbar.

Über uns

Das litauisch-dänische-Gemeinschaftsunternehmen „Panoden“ wurde im Jahre 1993 gegründet und gehört heutzutage zu den führenden baltischen Unternehmen in der Fertigung von flexiblen Verpackungen aus Polymer-Folien mit flexografischem Druck.
Die vom…

skaityti daugiau