Doy - Pack pastatomi maišeliai su styginiu užsegimu

Novatoriškos mūsų technologijos leidžia šiuos maišelius Jūsų produkto vartotojams naudoti daug kartų. Tvarūs, patrauklūs ir lengvai atidaromi maišeliai padės Jūsų produktams išsiskirti ir patraukti potencialių vartotojų dėmesį. Pastatomi maišeliai su styginiu užsegimu – puiki alternatyva plastikinei, skardinei ar stiklinei pakuotei.

EGIDIJUS ŽARSKUS
Pardavimų vadovas Lietuvoje
📱+370 615 71508

Techninė informacija

Galutinės produkcijos pateikimo formatas klientui:
suformuotas pastatomas maišelis su styginiu užsegimu (ZIP-LOCK), su kliento dizainu arba be spaudos

Minimalus užsakymas:
25 000 vnt. – 1 pozicijos / dizaino

Užsakymo pagaminimo laikas:
5-6 savaitės

Žaliavos:
PET / PE; PET / PeEvohPe; POP/ ALU / PE; Pet / Petmetal / Pe. Galimos įvairios pakavimo žaliavų modifikacijos, kurias parenka mūsų įmonės ekspertai atsižvelgdami į kliento produktą, pageidavimus ir lūkesčius.

Spaudos būdas:
kliento dizainai išpildomi ant pakuotės su Full HD Flexo max 10 spalvų (CMYK+5Pantone+1Balta) arba max 10Pantone (9Pantone+1Balta) vandens arba spirito pagrindu.

Dizaino sprendimai:
blizgus, matinis, dalinis matinis, „šiurkštus“ liestis popieriaus efektas ir kt.

Pagrindinės savybės:
tvirti, pastatomi dugnu į apačią. Lengvai atidaromi ir  įvairių matmenų. Pritaikyti automatiniams bei rankiniams užlydymo aparatams.

Pakavimo sprendimai:
Doy-Pack maišeliai tinkami pakuoti įv. kosistencijos produktus: kavą, arbatą, prieskonius, džiovintus vaisius, riešutus, saldumynus, sėklas ir kt.

Privalumai ir mūsų garantijos

  1. Aukščiausios kokybės pakuotė su aukštos rezoliucijos spauda.
  2. Tik patikrintos žaliavos iš sertifikuotų, ISO ir BRC standartais, tiekėjų, kurios atitinka griežčiausius maisto pramonės higieninius ES reikalavimus.
  3. Platus norimo pakuotės storio pasirinkimas.
  4. Kokybės sertifikatų ir cheminių pakuotės tyrimų pagrindu atitikties deklaracijų pateikimas.
  5. Kvalifikuota asmeninio aptarnavimo vadybininko pagalba.
  6. Naudojame žaliavas be jokių alergenų.
  7. Mūsų ekspertų konsultacija pakuotės klausimais:

Tinkamos medžiagos pasirinkimas
Padedame išsirinkti tinkamiausią medžiagą siekdami efektyviai apsaugoti Jūsų produktą, užtikrinti jo ilgaamžiškumą ir kuo mažesnį poveikį aplinkai. Patariame, kada galima mažinti storį neaukojant saugumo, efektyvumo ir tvarumo.

Produkto pakavimo įrangos našumo didinimas
Esant poreikiui, mūsų specialistai dalijasi technine informacija, taip prisidėdami prie Jūsų darbuotojų techninės kvalifikacijos lygio kėlimo ir lengvesnio sprendimų priėmimo.

Dėmesys detalėms prieš spausdinimą
Mūsų spaudos paruošimo specialistai, remdamiesi dizaino ir gamybos žiniomis, suteikia Jums galimybę apsvarstyti kiekvieną pakuotės elementą, kad galėtumėte būti ramūs tvirtindami kontrolinį atspaudą (proof), žinodami, jog gamybos proceso metu bus išlaikyti visi aukščiausi spaudos reikalavimai.

Gaminami produktai

Užpildykite formą

ir mes su Jumis susisieksime