Grįžti atgal

UAB „IOCO Packaging“ inicijuoja projektą „E. komercijos modelio diegimas įmonėje

UAB „IOCO Packaging“ yra viena iš Baltijos šalių lanksčios pakuotės gamybos lyderių. Įmonė savo klientams siūlo pakavimo juostas, laminatus bei įvairios paskirties maišelius iš polietileno, polipropileno ir kitų polimerinių medžiagų.

Plastikinių pakuočių rinkos potencialas yra labai didelis dėl augančio produktų vartojimo ir  didėjančios pakuojamų produktų įvairovės. Lanksti pakuotė yra ekonomiškiausias būdas pakuoti, saugoti ir gabenti maisto produktus, gėrimus, farmacijos ir kitus produktus, kuriems reikalingas prailgintas galiojimo laikas.

Siekdama įsidiegti e.komercijos modelių sistemas, didinti darbo našumą ir efektyvumą, produkcijos kokybę, UAB „IOCO Packaging“ inicijuoja projektą „E. komercijos modelio diegimas įmonėje IOCO Packaging, UAB“, kurio metu numatomas e. komercijos modelių diegimas perorientuojant procesus ir juos skaitmeninant per klientų savitarnos sprendimus gaminių ir paslaugų elektroninėse platformose, įskaitant gamybos ir paslaugų užsakymų valdymo sprendimus.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projektas įgyvendinamas nuo 2021 m. rugsėjo 20 d. iki 2023 m. vasario 24 d.

Grįžti atgal
Facebook
LinkedIn