MAIŠELIAI

Siūlome platų maišelių pasirinkimą pagal individualius poreikius

Patraukli ir paveiki produktų pakuotė yra vienas svarbiausių stipraus prekės ženklo dalykų. Siekdami savo klientų sėkmės, siūlome platų maišelių pasirinkimą pagal individualius poreikius ir dizainą. Rinkdamiesi lanksčius ir novatoriškus mūsų dizaino sprendimus galite būti ramūs dėl pakuotės kokybės, produktų saugumo ir atsakingos gamybos procesų. Su mūsų maišeliais visada galėsite vartotojams pristatyti patrauklius, aiškiai ir efektyviai vertę perteikiančius produktus.

EGIDIJUS ŽARSKUS
Pardavimų vadovas Lietuvoje
📱+370 615 71508

Gaminami produktai

Maišeliai duonai

Dažniausiai maišelius gaminame iš neorientuoto polipropileno arba daugiasluoksnio žemo tankio polietileno. Šie maišeliai yra tinkami automatinėms ir pusiau automatinėms pakavimo mašinoms, taip pat ir pakuoti rankomis.

Vakuuminiai maišeliai

Vakuuminiai maišeliai gaminami iš laminuotos arba koekstrūzijos būdu pagamintos plėvelės. Maišeliai puikiai tinka šviežiai ir perdirbtai mėsai, sūriams, žuviai ir jūrų gėrybėms, paukštienos produktams, šaldytiems produktams, pusgaminiams ir konditerijos gaminiams. Ši patikima pakuotė apsaugo produktus nuo aplinkos poveikio.

Doy - Pack pastatomi maišeliai su styginiu užsegimu

Novatoriškos mūsų technologijos leidžia šiuos maišelius Jūsų produkto vartotojams naudoti daug kartų. Tvarūs, patrauklūs ir lengvai atidaromi maišeliai padės Jūsų produktams išsiskirti ir patraukti potencialių vartotojų dėmesį. Pastatomi maišeliai su styginiu užsegimu – puiki alternatyva plastikinei, skardinei ar stiklinei pakuotei.

Užpildykite formą

ir mes su Jumis susisieksime